Оплата і доставка

Оплата і доставка

Для оформлення покупки необхідно вказати бажаний спосіб оплати та доставки - і Ваше замовлення буде доставлене до вказаного місця в домовлений час. Зазвичай ми відправляємо замовлення протягом 1-2 робочих днів з моменту його оформлення.

За бажання, після залишеної заявки з Вами зв’яжеться наш менеджер, щоб уточнити спосіб оплати та підтвердити умови доставки замовлення.

Увага! Якщо Ви не отримали лист про підтвердження замовлення,
 передзвоніть до нашого менеджера по телефону +38 096 015 43 21  

Способи доставки:

Способи оплати:

 Прохання обов'язково повідомити менеджера про здійснену попередню оплату за тел. +38 096 015 43 21. Дякуємо!

Умови доставки:

  • При повній передоплаті товару - доставка безкоштовно
  • У випадку оплати при одержанні товару (накладений платіж):
    -  потрібно оплатити завдаток у розмірі 100 грн за кожну одиницю товару. При отриманні товару завдаток зараховується до загальної вартості, але при відмові від оплати доставки - завдаток не повертається
    -  доставка, повернення товару та комісія за повернення коштів за рахунок Клієнта
  • Адресна доставка здійснюється при повній передоплаті за товар
     
Увага! Відправлення може зберігатися на відділені Нової пошти до 7 днів, далі відбувається автоматичне повернення. На прохання клієнта ми можемо продовжити термін зберігання (цю послугу оплачує Клієнт)

Умови повернення товару, який не був в експлуатації:

Ви завжди можете повернути або обміняти наш товар, якщо по тій чи іншій причині він Вам не підійшов. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати покупки, Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. Так само, можливий обмін на інший розмір або іншу модель (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», товар підлягає обміну або поверненню грошей, у разі відсутності видимих ​​ознак його носіння, у фірмовій упаковці.

Прохання обов'язково повідомити менеджерів про Ваші наміри щодо повернення або обміну за тел. +38 096 015 43 21 Дякуємо!


Instagram @leomoda.ua

Вхід

або
Реєстрація нового користувача